Půjčovna a lanový park TopSports centrum Ostružno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Půjčovna a lanový park TopSports centrum Ostružno

Foto: Sabina Tláskalová

> Otevřeno

červenec, srpen, září

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

VÍTEJTE VE SPORTOVNÍM RÁJI Jsme síť půjčoven se širokým výběrem kvalitního sportovního vybavení pro příjemně strávený den. Nabízíme horská kola a elektrokola Rock Machine, koloběžky Kostka, kolečkové brusle Powerslide/FILA, paddleboardy a mnoho dalšího. Pro pořádnou porci zábavy doporučujeme šlapací kárky Berg, na kterých se „vyřádí“ jak děti, tak dospělí. Rezervaci můžete provést on-line, telefonicky nebo osobně při návštěvě některé z našich poboček. Vybavení jsme schopni dovézt i kamkoliv za Vámi - výlet, rodinná oslava, firemní akce - a zvládneme k němu přibalit i zkušeného instruktora! Dokážeme pokrýt akce všech rozměrů, cenové nabídky objemnějších výpůjček zpracováváme individuálně dle Vámi zaslané poptávky. Lanový park Ostružno nabízí nespočet outdoorových aktivit vhodných pro každou věkovou kategorii. Zaměřujeme se především na rodinnou rekreaci, školní skupiny či firemní klientelu. Lanový park obsahuje 14 lanových překážek a 5 visutých lanovek různých obtížností. V areálu parku provozujeme lukostřeleckou hru s bezpečnou výbavou. Naše služby doplňuje půjčovna outdoorových aktivit s velmi různorodou a širokou nabídkou aktivit. Sdílejte s námi vášeň pro sport, nejlepší sport je totiž s Topsports!

> Otevírací doba

ČERVENEC - SRPEN
denně 10:00 - 19:00

ZÁŘÍ
sobota - neděle: 10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Ostružno
Ulice: Ostružno 9
Telefon: +420 778 964 074
E-mail: [email protected]

> Komentáře