Hrané prohlídky: Santiniho zázrak | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrané prohlídky: Santiniho zázrak

Foto: Barbora Štěpánová, Eliška Novotná, Michal Cihlář

> Termín

5.7.2023
6.7.2023
8.7.2023
9.7.2023
29.7.2023
30.7.2023


12.8.2023
20.8.2023
26.8.20232.9.2023
28.9.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Představte si, že se ocitnete v srdci barokního umění, kde se prolíná historie s genialitou jednoho z nejvýznamnějších stavitelů své doby. Vítejte na Hrané prohlídce Santiniho zázrak! Tato jedinečná zážitková prohlídka vás zavede do tajemného želivského kláštera a představí vám mistra Jana Blažeje Santiniho-Aichela a jeho dílo, opatský kostel Narození Panny Marie. Proč byste si měli vybrat právě tuto hranou prohlídku? Santiniho zázrak je více než jen obyčejná prohlídka. Je to cesta časem, která vás vtáhne do příběhu geniálního stavitele a jeho spolupracovníků. Setkáte se s řadou historických postav a odhalíte tajemství kláštera, které bylo po staletí skryto. A co víc? Prohlídka je vhodná pro všechny věkové kategorie, takže si ji můžete užít s celou rodinou. Hraná prohlídka Santiniho zázrak nabízí nejen poutavý příběh, ale také skutečný umělecký zážitek. Kostýmy navrhl známý český kostýmní výtvarník Roman Šolc, který spolupracoval na muzikálech jako Kleopatra či Drákula. K tomu si poslechnete autorskou hudbu od Vítka Tůmy, která dotváří atmosféru dobového dramatu. A jako bonus? Prohlídka vás zavede i do starobylého konventního sklepení, kam se běžně nedostanete. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zažijte Hranou prohlídku Santiniho zázrak na vlastní kůži! Zarezervujte si své místo ještě dnes a staňte se součástí tohoto fascinujícího příběhu plného historie, umění a tajemství. Navštivte želivský klášter a objevte genialitu Jana Blažeje Santiniho-Aichela, který svým dílem ovlivnil celou dobu baroka. Hrajeme od 13:00, 15:15, 17:30, 19:45 Rezervace vstupenek: [email protected] +420 725 448 291, +420 569 431 234   Osoby a obsazení Jan Jakub Vogler: Adam Kreperát Jan Blažej Santini- Aichel: Michal Hájek/ Adam Čejka/ Ondřej Kulhánek Hraběnka z Lissanu: Kamila Svarovská/ Alena Hálová Alfonz, kupec želivský: Martin Rynda/ Michal Hájek Barbora Aichlová, morák: Alena Hálová/ Alžběta Kaňková Antonín Scotty, bratr Jonáš: František Štěpán Opat Jeroným Hlína: Petr Kohout/ Milan Váňa Bratr David: Gert Pecher Průvodce: Marie Nováková/ Eliška Novotná Scénář, režie, produkce: Michal Hájek Pomocná režie: Adam Kreperát Dramaturgie: Eliška Novotná Kostýmy: Roman Šolc Hudba: Vít Tůma Technika, zvuk, světla: David Novák, Vojtěch Vybíral Zázemí: Markéta Hájková Rezervace vstupenek: Ivanka Pecherová

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Želiv
Ulice: Želiv 122
Telefon: +420 725 448 291
E-mail: [email protected]

> Komentáře