Běh pro Paraple | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh pro Paraple

Foto: Archiv Centra Paraple

> Termín

27.5.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Již po třiadvacáté se v sobotu 27. 5. 2023 uskuteční sportovně-společenská akce Běh pro Paraple. Odpoledne v pražském Malešickém parku kromě tradičních závodů na 100 metrů nabídne nabitý program pro celou rodinu. Výtěžek ze vstupného podpoří činnost Centra Paraple a lidi, kteří po poškození míchy usedli na vozík. Běh pro Paraple se koná od roku 2000 na podporu lidí, kteří sami běžet nemohou. Ani letos nebudou závody o vrcholových výkonech, zato o příjemně stráveném čase s rodinou, o radosti z pohybu, setkání a pomoci. Akci zahájí jeden ze zakladatelů Centra Paraple Zdeněk Svěrák společně s jeho ředitelem Davidem Lukešem. Běh pro Paraple se uskuteční 27. 5. od 13 do 20 hodin v Malešickém parku v Praze 10. „Průběžně budou startovat stometrové běhy, které mohou závodníci zdolávat mnoha způsoby – vysloveně sportovně, jako lehké proběhnutí či procházku s kočárkem. Už jsme zažili třeba i závod běžce s poníkem. Pro odvážnější jsme ve spolupráci se Sportovním klubem vozíčkářů Praha připravili letošní novinku – orientační běh,“ seznamuje s průběhem akce David Lukeš. Připravený program je ale mnohem bohatší. Účastníci se mohou těšit na hudební vystoupení Emmy Smetana a Jordana Haje, zpěváka Santiaga nebo skupiny Pohřební kapela. Pro milovníky karnevalové samby tu pak bude bubenická show Batala Praha. Dále vystoupí akrobatický soubor Losers Cirque Company, který má připravený také trampolínový workshop. Tanečník Dominik Vodička vystoupí se skupinou Tanec s láskou. Rozmanitý program čeká i na děti. Ty budou mít možnost užít si cirkusové představení Pan Bonobo, taneční školičku, malování na obličej, kreativní dílny, skákací hrad a dopravní hřiště. K pomazlení (nejen pro děti) budou připraveni canisterapeutičtí psi. Na akci nebude chybět ani Michal Horáček, zakladatel Běhu pro Paraple a další známé osobnosti. Vstupné činí 100 Kč. Výtěžek půjde na dofinancování pobytové sociální rehabilitace, hlavní služby Centra Paraple. Ta je komplexně propracovaným systémem péče, pomoci a podpory, který klientům s poškozenou míchou poskytuje odborný tým centra. Více na → www.behproparaple.cz.

> Otevírací doba

13:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Akademická 688/1
Telefon: 274 771 478
E-mail: [email protected]

> Komentáře