Rodinný den Nebanice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinný den Nebanice

Foto: Jaroslav Koubek

> Termín

03.06.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Přijměte pozvání na náš tradiční rodinný den v Nebanicích. Který letos oslaví 14 let od jeho vzniku. Každoročně hostíme v Nebanicích děti z celého karlovarského Kraje a troufneme se říci, že náš Rodinný den je největší akcí v tomto směru. Loni k nám zavítalo rekordních 2000 návštěvníků. A to díky i kyvadlové dopravě, kterou nám poskytl náš sponzor firma: DHL solutions. Letos tomu nebude jinak, rozpisy autobusů najdete na stránce akce na FB a plakátech. Na akci se také dostanete vlakem, který jezdí každou hodinu tam i zpět. A z nádraží je to 7 min. chůze. Letos se můžete těšit na opět bohatý program : Westernovou šou kovboje Steva Interaktivní klaunskou zábavu Pepe a Pipi Divadlo Letadlo zahraje pohádku: V korunách stromů-Léto Můžete se těšit na oblíbené postavičky jako je Tom a Jery, Mickey mouse s Minie, Medvídka Pů a Tygra. Králičí hop vám předvedou ušáci z Braníka. Jízdy na koních nebudou chybět. Pro děti jsou nachystané tvořivé workshopy, soutěže o ceny, paint ball, nafukovací atrakce. Pro maminky salón Beauty a jejich workshop zkrášlování. Nebude chybět i mobilní kino a adrenalinové atrakce a soutěže a Pintball střelnice. Malování na obličej 2 stanoviště a malování karikatur. Letos jsme zapracovali na rozšíření občerstvení, takže bude z čeho vybírat a snad nebudete dlouho čekat.. Na akci také bude několik prodejců s pestrou nabídkou: šperků, oříšků, cukrové vaty, sýrů, hraček, polodrahokamů, minerálů, svíček, medu atd. A na závěr, popcorn a balónky budou pro děti zdarma

> Otevírací doba

13:-18:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Nebanice
Ulice: Nebanice 9
Telefon: 777970337
E-mail: [email protected]

> Komentáře