EpicanaFest | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

EpicanaFest

Foto: Marcela Spěváková

> Termín

24.06.2023

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Charitativní osvětově-kulturní festival plný hudby a zábavy pro dospělé i děti konaný pod záštitou primátora Hlavního města Prahy a starosty Prahy 10. EpicanaFest pořádá nezisková organizace Epicana z.ú. u příležitosti Mezinárodního dne povědomí o syndromu Dravetové. Od 13 hodin je pro vás v areálu Gutovka připraven hudební a zábavný program. Těšit se můžete na kapely SETOPLETE, GREEN DAY PRAGUE nebo zpěváka Marka Černocha. S ukázkou práce přijedou policisté z oddělení hlídkové služby P-I a záchranáři z Blomal s.r.o., kteří ukáží první pomoc při epileptickém záchvatu. Dospělí i děti si budou moci prohlédnout policejní i sanitní vůz a vyzkoušet si první pomoc. Po celý den s námi bude společnost Helppes s asistenčními psy a předvedou výcvik psů pro epileptiky. Děti si zatančí a zazpívají při vystoupení Hejblíkovic, užijí si tajemné představení kouzelníka a balónkovou show. Samozřejmě nebude chybět ani oblíbené malování na obličej. Vzácnými hosty budou vědec 2. LF a neurolog z FN Motol, kteří nás seznámí s epilepsií a obzvláště se syndromem Dravetové. Celým dnem vás budou provázet moderátoři herec Michal Slaný a redaktorka Markéta Čepická Daňhelová. Vstupné na festival je dobrovolné a výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní účely - další ročník úspěšného a jedinečného epitábora pro děti nemocné epilepsií. Syndrom Dravetové je velmi vzácná a těžká epilepsie, o které je třeba mluvit, a proto přijďte a užijte si s spolu s námi zábavu na 1. ročníku festivalu EpicanaFest a podpořte tak dobrou věc. Těšíme se na vás všechny na Gutovce v sobotu 24.června! Program a více informací naleznete na: https://facebook.com/…34/

> Otevírací doba

13:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Gutova 39
Telefon: 602 656 399
E-mail: [email protected]

> Komentáře