Zážitkový anglický příměstský tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zážitkový anglický příměstský tábor

Foto: Andrea Šebková

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

S prožitky jde všechno lépe! Pro děti opět pořádáme příměstský tábor v Brně. Součástí budou nezapomenutelné zážitky, zábavné výlety, program v angličtině a výuka angličtiny. Programy a celý tábor jsou vedeny zkušeným pedagogem a anglickým rodilým mluvčím. Tento příměstský tábor spojuje zábavnou výuku angličtiny s programem plným legrace a nových zážitků. Tábor je vhodný pro děti ve věku 7 až 12 let. Díky osobnímu přístupu a bohatým zkušenostem lektorů je anglický příměstský tábor vhodný pro všechny děti. A to jak pro úplné začátečníky s angličtinou, tak i zkušenější jedince. Cena zahrnuje obědy, svačiny, výuku angličtiny s anglickým rodilým mluvčím a vstupy v rámci programu. Program 5 dní s rodilým mluvčím i českým vedoucím O vaše děti se postaráme od 8:00 do 16:00 (případně 17:30)* Odpoledne výuka angličtiny hravou formou Dopoledne zážitkový a hlavně zábavný program: - Hrad Špilberk a kasematy - Výlet parníkem - ZOO Brno - Lamacentrum Hády a mnoho dalšího** PŘIHLÁŠKY A DALŠÍ INFORMACE: https://dialect.cz/zazitkovy-anglicky-primestsky-tabor/ * Hlídání dětí do 17:30 za příplatek 90 Kč / den **Obsah programu je vázán na počasí a počet dětí

> Otevírací doba

7-22

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Dobrovského 27
Telefon: +420 792 807 743
E-mail: [email protected]

> Komentáře