Monkey’s Gym zve na zkušební lekce zdarma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Monkey’s Gym zve na zkušební lekce zdarma

Foto: Zuzana Rybářová

> Termín

01.05.2023-31.08.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Hledáte cvičení pro děti, které je nadchne, mnoho se toho díky propracované metodice naučí, a pohyb pro ně bude především hrou? Profesionální dětské tělocvičny Monkey’s Gym právě otevřely novou pobočku ve Westfield Chodov na Praze 4 a vy se sem můžete vydat na zkušební lekci, která je zcela zdarma! Děti v Monkey’s Gym na první pohled upoutají krásné a barevné cvičební prvky, rodiče zase bezpečné prostředí. Cvičí se tady v malých skupinkách maximálně 10 dětí a kvalifikovaní a milí lektoři vedou hodiny podle odborné metodiky sestavené s citem pro potřeby malých sportovců. Tělocvična je prosklená a rodiče tak mohou pokroky svých ratolestí pozorovat z komfortního předsálí, zatímco si dají dobrou kávu. Po lekci je nejmenším k dispozici dětský koutek. Monkey’s Gym v nákupním centru Westfield Chodov je už čtvrtou pobočkou těchto profesionálních tělocvičen, které nabízejí jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší od 6 měsíců do 7 let. Nyní můžete vyzkoušet bezplatnou zkušební lekci, díky níž získáte skvělou představu o tom, jak se bude vaší ratolesti zdejší cvičení líbit.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 4
Ulice: Roztylská 2321/19
Telefon: +420 775 161 611
E-mail: [email protected]

> Komentáře