Příměstksý tábor Ostrava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstksý tábor Ostrava

Foto: Jiří Bystroň

> Termín

17.7.2023-21.7.2023
7.8.2023-11.8.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

- pro děti 6 - 12 let - spousta zábavy, her, soutěží a sportu - snížená cena pro členy našeho klubu - pondělí až pátek od 8:00 do 16:00, po domluvě je možný dřívější příchod/pozdější odchod - oběd a pitný režim zajištěn, svačinky vlastní - vedeno trenérem II. třídy s bohatými zkušenostmi s prací s dětmi - lékařský dozor - čtvrteční opékání s možností přespání - termíny: 17. - 21.7.2023 a 8. - 12.8.2023 - cena: 2900,-/týden, pro členy: 1900,-/týden Děti si u nás užijí soutěžení v týmech, budeme spolučně budovat základy vzájemné spolupráce a smyslu pro fair play. Každý den se budeme polovinu dne věnovat všeobecné průpravě formou her a soutěží a rozvíjet schopnosti tohoto senzitivního období: rychlost, koordinaci, hbitost (agility) a rovnováhu. Druhá polovina dne bude věnována jednomu sportovnímu odvětví (plavání, atletika, fotbal, gymnastika, volejbal, apod.), v každém týdnu přizpůsobíme dle složení dětí. Po obědě si každý den vyzkoušíme autogenní trénink pro děti, který odbourává stres, působí pozitivně na imunitní i nervový systém dětí. S veškerými dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonu 774 700 788 nebo emailu [email protected]

> Otevírací doba

8:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Petruškova 2740
Telefon: 774700788
E-mail: [email protected]

> Komentáře