Příměstské tábory U KONÍ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstské tábory U KONÍ

> Termín

1.7.2023 - 30.8.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

! PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2023 ! TÁBOR U KONÍ V turnusech : 10.-14.7. , 17.-21.7. , 24.-28.7. , 7.-11.8. , 14.-18.8. 2023 Cena : 3 900 Kč ( včetně obědů a pitného režimu ) Tábor probíhá od 8 do 16hod . Co děti čeká ? Seznámí se se všemi zvířátky na ranči,naučí se o ně starat,vyzkouší si střílení na terč z luku,lasování, výtvarné činnosti, zažijí spoustu legrace při hraní společenských her,naučí se novým dovednostem a samozřejmostí je jízda na koních . ( Děti jezdí na koních každý den, nicméně upozorňujeme, že se NEJEDNÁ o jezdecký tábor.) Tábor je vhodný pro děti od 7let. JEZDECKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 3.7.- 7.7. 2023 Pro děti od 12 let, které již mají zkušenosti s koňmi ( zvládnou vyvést, nasedlat + základy jízdy - krok, klus) Maximální kapacita : 10 dětí Cena : 5 500 Kč ( V ceně pitný režim + obědy) Děti aktivně jezdí a pracují s koňmi ze země (lonž, sblížení s koněm, přirozená komunikace) každý den. - Naučí se teoretickou i praktickou část základních dovedností co má každý koňák znát - Užijí si spoustu legrace při hraní her (nejen s koňmi) - Tábor bude završen jezdeckou soutěží mezi dětmi , na kterou jsou zvaní i rodiče PŘIHLÁŠKY najdete na : www.rancholiver.cz , vyplněné přihlášky pošlete na : [email protected] , Tel.kontakt : 773592323

> Otevírací doba

8-16hod

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Kuřim
Ulice: Za ulicí U Stadionu
Telefon: 773592323
E-mail: [email protected]

> Komentáře