Pobytový rybářský tábor u Božejovského horního rybníka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pobytový rybářský tábor u Božejovského horního rybníka

Foto: Dělej, co tě baví!

> Termín

16.07.2023 - 23.07.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

„Svěřte nám děti, vrátíme vám rybáře.“ To je motto vedoucích oblíbeného rybářského tábora, který letos bude poprvé organizovaný jako pobytový. Tábor se koná od 16. do 23. července a je určený pro děti od 8 do 15 let, pro začínající i zkušené rybáře a rybářky a pro všechny, co mají rádi přírodu. Zázemí táborníkům poskytne Božejovský horní rybník nedaleko Pelhřimova se skvělou obsádkou trofejních ryb, jako jsou kapři, amuři, štiky, líni i sumci. Soukromý rybářský revír nabízí rybaření formou chyť a pusť. Program zaměřený na techniky lovu, přípravu rybolovného místa, krmení a další dovednosti zajišťují zkušení rybáři. Cena za pobyt včetně 5 jídel denně, pitného režimu, povolenky k lovu i krmení pro ryby je 7 900 Kč. Děti musí mít vlastní rybářský prut a spací pytel. Tábor pořádá nezisková organizace Dělej, co tě baví. Přihlášky a další informace: https://www.delejcotebavi.com/akce/2023-07-16-rybarsky-tabor Datum konání: 16.07.2023 - 23.07.2023 Začátek akce: 15:00 Konec akce: 16:00 Adresa: Božejovský horní rybník (7 km od Pelhřimova) Maximální počet dětí: 20 Cena: 7 900 Kč zahrnuje: 7denní povolenka k lovu, ubytování v dřevěných chatkách a ve stanech, sociální zařízení – sprcha a WC, stravování 5x denně, teplý oběd i večeře, pitný režim, nepřetržitý dozor zkušených rybářů Jardou a Patrikem a dalšími instruktory. Vlastní prut a spací pytel podmínkou. Vlastní doprava, možnost propojení s ostatními rodiči. Vedoucí: Patrik Vojtíšek je povoláním herec a vášnivý rybář s 40letou praxí. Ovládá téměř všechny techniky rybolovu jak na řekách, tak na stojatých vodách, které vyhledává po celý rok. Specializuje se na feeder a kaprařinu, avšak v pozadí nezůstává ani přívlač či lov dravých ryb různými technikami. O rybaření mluvil např. v Rádiu Junior Českého rozhlasu či na přednášce pro základní školu. Kromě lovu umí rybu i skvěle připravit na talíř a role rybáře je mu souzena i v dětském divadelním představení. Jarda Kula je milovník přírody a rybářského sportu, což ho v mládí dovedlo až ke studiu na přírodovědné fakultě. Vědu si ponechal už jen jako koníček, proto rád k zážitkům z rybaření přidává i povídání o okolní havěti. V rybaření si poradí s jemným chytáním na spláveček až po chytání štik na mušku, takže ho nezaskočí snad žádný z dětských dotazů.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Božejov
Ulice: Božejov
Telefon: +420776369685
E-mail: [email protected]

> Komentáře