Prázdniny na Divokém západě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prázdniny na Divokém západě

Foto: Petra Caltová

> Termín

10.07.2023 - 14.07.2023
14.08.2023 - 18.08.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

O táboře Cílem příměstského tábora ve West Parku je umožnit dětem pobyt v přírodě a naučit se různým dovednostem, které potřebovali ke každodennímu životu obyvatelé tzv. Divokého západu. Naučí se poznávat přírodní zákonitosti, vyrábět různé dobové předměty, pracovat samostatně i v týmu. V neposlední řadě se dozví základní informace o chovu koní, práci kovbojského koně a samozřejmě si budou moci užít „nejkrásnější pohled na svět z koňského hřbetu“. Příměstský tábor bude probíhat ve všední dny během letních prázdnin v termínech 10.-14.7.2023 a 14.-18.8.2023, v čase 7:45 – 16:00. Děti lze přivést ráno mezi 7:45 – 8:15 a odpoledne si je rodiče vyzvedávají mezi 15:45 – 16:15. Děti je možné přihlásit na celý týden či na jeden a více dnů. Tábor je určen pro děti od 5 do 11 let (šikovní a samostatní mladší po dohodě). Čas: 7:45 – 16:00 Stravování Pro děti je zajištěno stravování – oběd se sestává z polévky a hlavního jídla, dále je zajištěna dopolední přesnídávka a odpolední svačina. Samozřejmostí je celodenní pitný režim. Lektoři O děti se postarají zkušení instruktoři, kteří jsou kompetentní pro práci s dětmi, dále jsou vyškoleni na danou tématiku (historie amerického západu, westernová vystoupení, chov koní, apod.). V táboře je po celou dobu konání přítomen vyškolený zdravotník. Cena: 3.400,- / týden (680,- Kč/den) Děti budou mít možnost vyzkoušet si a naučit se např.: Vyrábět jednoduché indiánské předměty denní potřeby Naučit se některé indiánské tance Vyzkoušet celou řadu dovedností charakteristických pro obyvatele Divokého západu (střelba z luku, hod tomahawkem, chytání do lasa, rozdělávání ohně bez zápalek, a mnoho dalšího) Dozví se základy péče o koně, budou mít možnost poznat, jak pracuje kovbojský kůň a samozřejmě se na koni svezou Zažijí zlatou horečku a proniknou do tajů rýžování zlata Naučit se orientovat v přírodě Více informací a přihlášky na [email protected] nebo na tel: 723 806 828.

> Otevírací doba

7:45-16:15

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Radčická 109
Telefon: 606774491
E-mail: [email protected]

> Komentáře