Pigyáda v Mirakulu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pigyáda v Mirakulu

Foto: Pigy

> Termín

20.5.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Pigy a Lily opět vyrážejí za dětmi! Svou letní jízdu zahájí jako vždy květnovou Pigyádou v oblíbeném rodinném parku Mirakulum ve středočeských Milovicích. Na co se můžete těšit? Prasátka Pigy a Lily zahájí svou letní roadshow v sobotu 20. května 2023 v oblíbeném rodinném parku Mirakulum v Milovicích. Tématem letošní Pigyády bude opět Hejbni kostrou, které se zaměří především na zdravý pohyb a různorodé sportovní disciplíny. Chybět ale nebudou ani koncerty, kouzelnická a divadelní představení nebo soutěže. Vstupenky bude možné pořídit pouze na místě. Jaký bude program? 11:30 Pigy, Lily a kouzelník Mišuge zahajují Pigyádu 11:45 Culinka – vystoupení pro nejmenší 12:30 Princ Tomáš uvádí princeznu Alisku a princeznu Nellu 13:00 Kouzelnické představení Pavla Kožíška 13:45 Pigy a Lily show 14:00 Mlsotkové – sladké hudební představení 14:40 Zajíčci Hopy hop – koncert 15:00 Princeznovský recitál 15:30 Tančíme s Hankou Kynychovou 16:00 Megavtipný souboj kouzelnických titánů Jakuba a Mišugeho s Pigym a Lily 17:00 Pigy a Lily se loučí V rámci doprovodného programu se po celý den můžete těšit na řadu sportovních aktivit a her. Těšíme se na vás!

> Otevírací doba

10.00 -18.00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Milovice
Ulice: Topolová 629, 289 24
Telefon: 323 640 065
E-mail: [email protected]

> Komentáře