Den princezen na zámku Karlova Koruna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den princezen na zámku Karlova Koruna

Foto: Den princezen

> Termín

17.6.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Den princezen na zámku Karlova Koruna Festival Den princezen zve malé i velké návštěvníky do říše pohádek. Zámek Karlova Koruna bude 17. června 2023 hostit akci plnou zábavy, hudby a pohádkových postav. Rodinná akce Den princezen a rytířů je věnovaná českým pohádkám, princeznám a rytířským soubojům. Jeden z nejkrásnějších českých zámků Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, kde se mj. natáčela pohádka O vánoční hvězdě, bude 17. června 2023 hostit pohádkový svět s pestrým programem plným kouzel, her a fantazie. Celou akcí, která začíná již od 10 hodin, provedou princezny a princové v čele s herečkou Sabinou Laurinovou. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Míši Tomešové, která propůjčila hlas disneyovské princezně Vaianě, do světa fantazie vás vtáhnou poníci My Little Pony nebo panenky L.O.L. Surprise! Na festival opět zavítá herečka Dana Morávková, která sama ztvárnila několik filmových princezen, nebo herec Miroslav Šimůnek, kterého znáte z pohádky Z pekla štěstí. Malí princové se mohou těšit na rytířské souboje nebo na interaktivní zónu Minecraft. Nebude chybět ani princeznovský bál, v rámci něhož zazní nejznámější písničky z českých i zahraničních filmových pohádek, hudební show s prasátky Pigy a Lily, sladké hudební představení Mlsotkové, písničky od Culinky nebo veselého tria Princezna Áňa, Pó a Pes a vystoupení kouzelníků Pavla Kožíška či Jakuba Koutského. Neméně pestrý bude i doprovodný program, v rámci něhož vás čeká pohádková stezka s řadou kreativních, akčních a tematických dílniček inspirovaných např. pohádkou Ledové království či Spiderman, kouzelný strom s hádankami, půjčovna šatiček a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani stánky s vynikajícím občerstvením nebo suvenýry. Hlavní i doprovodný program proběhne v zámecké zahradě od 10 do 18 hodin. Podrobné informace o akci a vstupenky najdete na www.denprincezen.cz a na sociálních sítích Den princezen. FB: https://www.facebook.com/DenPrincezen IG: https://www.instagram.com/denprincezen/

> Otevírací doba

10.00-18.00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Chlumec nad Cidlinou
Ulice: Pražská 1 503 51 Chlumec nad Cidlinou
Telefon: +420 602 111 483
E-mail: [email protected]

> Komentáře