Šperkařský workshop XVII. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Šperkařský workshop XVII.

Foto: Veronika Kovářová

> Videogalerie

> Termín

13.5.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Již tradiční akce s více než třiceti dílnami různých technik výroby, ukázkami složitějších řemeslných šperkařských technik a obrovským výběrem kvalitních výrobků. Největší šperkařská akce v Čechách! Pozvaní jsou profesionální šperkaři, kteří pracují různými technikami. Nahlédněte s námi pod pokličku jejich tvorby! Workshop je veřejný, přijďte si s námi vytvořit vlastní šperk, materiál bude k dispozici za přiměření poplatek. Zvány jsou všechny věkové kategorie, budou připraveny dílny různých obtížností a zaměření – od snadných, určených i dětem prvních tříd, až po ty nejnáročnější, v kterých se i zkušeným ženám zamotají ruce... Hotová díla nejen z workshopu, ale i ze skladů oslovených tvůrců si zde můžete zakoupit. Ideální místo pro nákup originálních dárků! Budete si moci koupit: šperky kované, zalité pryskyřicí, vyrobené ze starých vidliček a zbytků hodinek, z papíru, korálků, fima, smaltované, tepané, drátkované, plstěné, z keramické hmoty, papírmaše, plastové, hliníkové, malované... Zkusit si budete moci vyrobit šperky drátkované, plstěné, z papírové hmoty, namalovat si skleněnou vitráž, z korálků, z minerálů, z papíru, keramické hmoty a hit posledních let: modelovat z FIMA. Na workshopu si budete moci koupit i materiál k domácí tvorbě. Vstup zdarma.

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Volyně
Ulice: Náměstí Svobody 41
Telefon: 603397164
E-mail: [email protected]

> Komentáře