Zážitky s ochočenými papoušky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zážitky s ochočenými papoušky

Foto: Pavel Klika

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

4.2  (5x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V Království papoušků umožňujeme blízký kontakt s ochočenými papoušky druhu ara, kakadu, žako z nichž mnohé znáte z televizních pořadů, z pohádky Zděňka Trošky, z reklam a různých akcí. Při individuálních zážitcích pro dvojice a rodiny, v příjemném rodinném prostředí, máte papoušky jenom pro sebe. Můžete si je vzít na ruku, hladit si je, procházet se s papoušky na rukou, v některých zážitcích je můžete krmit. Pomazlíte se s kakadu, poznáte největšího papouška světa aru hyacintového Oskara nebo velice vzácného aru kanindu Ria (těchto papoušků už je na světě jen kolem 100 kusů ve volné přírodě). Poznáte ale i běžnější druhy papoušků, jako je ara ararauna Erik, ara zelenokřídlý Arny, 4 papoušci žako. Poznat můžete také krásně zbarveného aru arakangu Marka, ary vojenské Rockyho a Marry. Všichni naši papoušci mají moc rádi lidi, pro už teď se na vás těší. A také se na vás těší Vlaďka a Pavel, majitelé papoušků, kteří vám tyto papouščí osobnosti při zážitku představí. Objednávejte na www.kralovstvipapousku.cz

> Otevírací doba

9:00 - 19:00 pouze na objednání

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10 - Uhříněves
Ulice: Křelovická 911/5
Telefon: 604 608 777
E-mail: [email protected]

> Komentáře