Festival Bambule | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival Bambule

Foto: Monika Dittlová

> Termín

1.7.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zveme vás na 2. ročník rodinného Festivalu Bambule, plného zábavy, hudby a nově také sportu.  Těšit se můžete na bohatý hudební, sportovní a doprovodný program určený pro rodiny s dětmi od 2 do 12 let. V rámci hudebního programu se na hlavní stage v průběhu celého dne vystřídají populární dětské hudební skupiny, jejichž show si užijí nejen děti, ale i rodiče. Bohatý doprovodný sportovní program, nově na festivalu zaštítí projekt Wannado, který přivádí děti a mládež k pohybu, působí v dalších 5 zahraničních zemích. Wannado je organizátorem oblíbeného a úspěšného sportovního Festivalu Wannado (dříve Sporťáček), který ročně přivádí tisíce dětí k pohybu. Na Festivalu Bambule vytvoří Wannado speciální zónu plnou sportovních aktivit, které si budou moct děti vyzkoušet a díky tomu zjistit, jaký sport je pro ně ideální. Na festivalu nebude chybět ani Transformers show, Tlapková patrola, malování na obličej a spoustu další zábavy. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal www.ticketportal.cz nebo v kamenných prodejnách Bambule či na eshopu www.bambule.cz Těšíme se na vás :)

> Otevírací doba

10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Podolské nábřeží 3/1184
Telefon: 725517860
E-mail: [email protected]

> Komentáře