Týden s jógou pro rodiny s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Týden s jógou pro rodiny s dětmi

Foto: Markéta Kulíšková

> Termín

24.7.2023 - 30.7.2023
30.7.2023 - 5.8.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pobyt je vhodný pro rodiče, kteří chtějí strávit prázdninový týden se svými dětmi a zároveň část dne věnovat sobě. Program zvládnou i děti, které si ještě netroufnou jet samy na tábor bez rodičů. Rodiče nemusí vařit, zacvičí si dvakrát denně jógu. Jejich děti budou mít v tomto čase táborovou hru. Maminky si odpočinou a děti si najdou nové kamarády. Odpoledne tráví rodiče s dětmi dle svého - na výletech pěších či cyklistických, zajedou se vykoupat nebo navštíví zajímavá místa - zámek Blatná, hrad Zvíkov, Písek apod. Je možno využít i jako rodinnou dovolenou, s tatínkem, babičkou, kamarády. Mohou jet i jogíni bez dětí, kteří si dopřejí a pocítí účinek vícedenní pravidelné jógové praxe, 4 h denně :) :) . Je také možné přihlásit na pobyt osoby bez programu. :) Lektor jógy: Lucie Svobodová Lektor děti : Jindřiška Mϋllerová, volnočasový pedagog CENA Dospělý: ubytování s plnou penzí 5 700 Kč program jógy: 1 500 Kč Dítě do 12 let: ubytování s plnou penzí 5 300 Kč program pro děti: 1 100 Kč !!!!! Pro ubytovací zařízení je dlouhodobé plánovaní nezbytné pro zajištění obsazenosti a proto nabízí slevu při přihlášení a zaplacení zálohy do 31. ledna !!!!!! Dospělý: ubytování s plnou penzí 5 100 Kč program jógy: 1 500 Kč

> Otevírací doba

Celý den

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Mirotice
Ulice: Strážovice 1
Telefon: 604876912
E-mail: [email protected]

> Komentáře