Hradecký terénní triatlon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hradecký terénní triatlon

Foto: Lukáš Netík

> Termín

29.7.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V sobotu 29. 7. 2023 vypukne 20. ročník Hradeckého terénního triatlonu! Přijďte ho s námi oslavit sportem, zavzpomínat na předešlé ročníky u piva a zatančit si na after party. Letos to bude veliké, ale POZOR netradičně proběhne v sobotu!!! Hradecký terénní triatlon je určen pro profesionální závodníky, hobby sportovce i děti. Široká škála startů nabízí možnost zazávodit si v triatlonu pro celou rodinu, všechny věkové i výkonnostní kategorie. Start a zázemí je tradičně na Biřičce v Hradci Králové. Jednotlivé starty jsou rozděleny podle výkonnosti a přihlásit se mohou také štafety. Varianty závodu: - dlouhý závod: 400m plavání+ 19km cyklistika+ 4km běh - EASY triatlon: 150m plavání+ 5km cyklistika+ 1,5km běh - dětský duatlon: trasa pro děti od 3 let (vzdálenosti budou upraveny podle věku přihlášených dětí) - ŠTAFETY Pro nejúspěšnější závodníky jsou připraveny krásné sportovní ceny od partnerů závodu pro nejrychlejší 3 ženy i muže v každé věkové kategorii. Každý závodník se v cíli může těšit na krásnou účastnickou medaili a občerstvení. Tradičně čeká také všechny zúčastněné opravdu nebývale bohatá tombola. Závodním dnem nás provede sympatický sportovec a moderátor David Cihlář, díky kterému máme jistotu, že o zábavu bude postaráno! Podle zkušeností z předchozích let prosíme závodníky, aby se registrovali online předem - za výhodnější cenu, s bohatým startovním balíčkem a my zároveň dostatečně zásobenými občerstvovačkami. Startovné a jeho aktuální výše, bližší info a registrace najdete na: http://hradeckytriatlon.cz Těšíme se na startu!

> Otevírací doba

8:15 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Biřička
Telefon: 607877791
E-mail: [email protected]

> Komentáře