Noční koloběžkování - Praha 2023 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noční koloběžkování - Praha 2023

Foto: Lukáš Netík

> Termín

22.4.2023

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Noční koloběžkování 2023 již tradičně otevře sezónu nejen pro všechny milovníky koloběžkování, ale i síť půjčoven Topsports centrum! Buďte u toho s námi, již 22. dubna 2023. Těšit se můžete na nezapomenutelnou noční projížďku Prahou na koloběžkách za svitu čelovek a měsíce, jedinečnou dětskou světelnou stezku s plněním magických úkolů a pro dospělé pohodovou vyjížďku i závod na 10 km. Registrace jsou již spuštěny na: www.nocnikolobezkovani.cz Podrobné informace: Noční koloběžkování se pravidelně koná v prostoru InterKempu Kotva v Braníku v Praze 4 a je určena pro děti od 4 let i pro dospělé všech výkonnostních kategorií. Vybrat si můžete ze startu na dětské stezce, kde dítě doprovázeno rodičem vytvoří tým a projíždí na koloběžkách 3 km trasu, na které plní nejrůznější světelné úkoly. Dospělí se mohou vydat na nezávodní vyjížďku o délce 10 km v pohodovném tempu nebo se postavit na start závodu na 10 km, který vede po cyklostezce směrem na Zbraslav a zpět. Koloběžku, světlo nebo čelovku i helmu všem rádi půjčíme, a to v půjčovně Topsports centrum, která je zároveň zázemím akce. Registrace je možná on-line a prosíme všechny účastníky o rezervaci vybavení, abychom měli pro každého připravenou koloběžku, světlo nebo helmu. Start dětské stezky je intervalově, aby se děti nehromadily u úkolů. Další časový harmonogram najdete na www.nocnikolobezkovani.cz. Předem děkujeme za spolupráci, moc se těšíme a na trasu vyrazíme s heslem a pozdravem všech koloběžkářů #trhnisi ! Registruj se na: bit.ly/NocniKolobezkovani

> Otevírací doba

18:00 - 23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Lázně Libverda
Ulice: U Kempinku
Telefon: 607877791
E-mail: [email protected]

> Komentáře