ČERTOVSKÉ VÁNOCE NA ŠPILBERKU | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ČERTOVSKÉ VÁNOCE NA ŠPILBERKU

Foto: Ondřej Požár

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vánoční jednodenní akce pro celou rodinu na hradě Špilberku od 11.00 do 17.00, vstup je ZDARMA! Bohatý program na Velkém nádvoří a Adventní dílničky pro děti. Děti si od 10 do 16 hodin zahrají Andělskou hru, v níž hraje hlavní roli čert Barnabáš, který byl vyslán na zem, aby odnesl neposlušné děti do pekla. Ty to určitě nebudeš! Splň tři úkoly a poskládej si svého andílka strážného, co tě od popleteného čerta Barnabáše ochrání. V programu na Velkém nádvoří, kterému bude vévodit vánoční strom, nebude chybět vánoční jarmark, opékání špekáčků nebo jízda na ponících. Půl hodiny před polednem zazní tóny flašinetu, odpoledne pak nádvoří rozezní hudebníci z Filharmonie Brno, kteří pak budou děti učit hrát na nástroje. V sále Ogilvy se v 15 hodin odehraje pohádka v hradě Čert a Káča v podání divadla Parnas. V doprovodném programu pak budou tvořivé dílničky pro děti (vstup 150 korun + 1 doprovod zdarma – v ceně je volný vstup do stálých výstav na Špilberku).

> Otevírací doba

otevřeno denně kromě pondělí od 9 do 17 hodin

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Špilberk 1
Telefon: 542123611
E-mail: [email protected]

> Komentáře