Fler Market Pardubice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Fler Market Pardubice

Foto: Monika Mazlová Borůvková

> Termín

11.12.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

A je tu prosinec. Vánoce jsou za dveřmi a my si každoročně lámeme hlavu, co pořídit za originální dárek pro své blízké. Na Flermarketu je to hračka. 80 rukodělných prodejců v Congressovém centru Paláce Pardubice, tisíce originálů a autorské tvorby. A kdy to bude? V neděli 11.prosince od 10 do 16 hodin. Najdete u nás od každého něco. Keramiku, výrobky z kůže, dřevo, šperky, svíčky, ať již sojové, ze včelího vosku nebo jako roztomilé dortíky. Přijedou také marmelády, džemy, sirupy i čatný. Nebude chybět ani medovina přímo od včelaře.Dámskou i dětskou originální módu, pletené čepice, šátky, batohy, kabelky, tašky i kosmetické taštičky. Přijedou textilní výrobky – běhouny, zástěry nebo prostírání.Nesmí chybět ani přírodní kosmetika nebo papírenské zboží. Přáníčka, diáře a kalendáře. Motivační karty i deskové hry. Nebudou chybět ani dílničky pro vaše nejmenší a občerstvit se můžete přímo v kavárně Congress centra. A bude toho mnohem víc. Náš market se nedá popsat, ten se musí zažít. Tak to přijďte zažít s námi, načerpat energii a třeba už pořídit dárky na Vánoce.

> Otevírací doba

10:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Masarykovo náměstí 2799
Telefon: 603184230
E-mail: [email protected]

> Komentáře