Restaurace a penzion Uko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Restaurace a penzion Uko

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Restaurace Uko je restaurace s bowlingem a dětským koutkem. Je součástí stejnojmenného penzionu Uko. Dětský koutek je místem, kde se děti mohou věnovat vlastní zábavě, zatímco Vy se v klidu najíte, popovídáte si anebo prostě jen odpočinete u šálku čaje či kávy. Děti zde v pohádkovém prostředí mohou tvořit, hrát si, sledovat televizi nebo se válet ve vypolstrovaném koutku. Pro ty nejmenší děti máme připraveno 8 dětských jidelních stoliček, jednu síťovou ohrádku, dětské nádobí a bryndáčky... Součástí je také bowling se 3 drahami, z toho je 1 dráha speciálně upravená pro děti rarita: je mírně šikmá, aby se koule vždy dokoulela do cíle. Máme zde také Velkoplošnou projekci: promítání televizních přenosů na plátno nebo na stěnu. Hosté zde mají také k dispozici počítač s připojením k internetu zdarma - WiFi. Na střeše restaurace je vybudován minigolf. Pro děti Prožijte dovolenou nebo víkend s Vašimi dětmi v krásném a čistém prostředí Jizerských hor. Penzion Uko je ideálním místem pro ubytování s dětmi, i těmi nejmenšími. Velká pečlivě upravovaná zahrada s terasami, skalkami a dětským hřištěm Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití. Pro děti ubytované v penzionu Uko je připraveno dětské hřiště se skluzavkami a houpačkami umístěné na velké pískové ploše a zahradní bazén, kde se mohou Vaše děti vykoupat. Jizerské hory nabízí množství lyžařských středisek vhodných pro děti, kde naleznete lyžařskou školu i půjčovnu lyžařského vybavení i prro ty nejmenší děti. Okolí Bedřichova nabízí mnoho možností vyžití a výletů s dětmi po celý rok.

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Bedřichov 300
Telefon: 734684666
E-mail: [email protected]

> Komentáře