Hostinec Na Rychtě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hostinec Na Rychtě

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

HOSTINEC NA RYCHTĚ nabízí příjemní posezení ve stylovém roubeném stavení z 18. století. Staročeská kuchyně, klasické hotovky, speciality z kachny, králíka, jehněčího masa či zvěřiny uspokojí i největší gurmány. Polévky podávané v chlebovém bochníčku předem rozpečeném do křupava připomínají časy dávno zapomenuté. Celé stavení je provoněno historií, na člověka dýchá úžasná atmosféra, klid a pohoda. Výhodou je také nekuřácký salónek. Pro děti zde máme dřevěné prolézačky s pískovištěm, stejně tak dětský jídelníček. Pro dětské oslavy připravíme slavnostní stůl. Návštěva Hostince je dobrým cílem např. při rodinném výletě (vzhledem k okolním zajímavostem a dostupnosti např. vlakem). Pořádáme spoustu akcí s nádechem staročeských tradic, např. oslavy vánočních i velikonočních svátků, Mikulášskou nadílku, pálení čarodějnic, Májové veselí, spoustu akcí pro děti aj.

> Otevírací doba

denně od 10:30 do 22:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Jestřebí
Ulice: Jestřebí 13
Telefon:  487 877 020
E-mail: [email protected]

> Komentáře