TJ Sokol a Restaurace Sokol v Jílovém u Prahy – sport a dobré jídlo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TJ Sokol a Restaurace Sokol v Jílovém u Prahy – sport a dobré jídlo

Foto: Michael Pavel

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijdte si k nám s celou rodinou zasportovat a vychutnat si dobré jídlo po sportovním výkonu. Areál Sokola a restauraci najdete v Jílovém u Prahy nedaleko náměstí. V ulici Tyršova 264, rovně dvě ulice z náměstí a doleva. V našem areálu najdete několik venkovních hřišť: - tenisové kurty - hřiště na volejbal, nohejbal - hřiště na beach volejbal V případě méně příznivého počasí si lze zahrát ping pong uvnitř budovy Sokola. Po sportovním vyžití se můžete občerstvit v místní restauraci, která je známá svou moderní kuchyní. Restaurace má zároveň v areálu příjemnou zahrádku, kde můžete v klidu načerpat energii, protože je situovaná v klidné části Jílového. Vaše ratolesti pak mohou využít naše houpačky, pískoviště a přilehlé dětské hřiště. Vaše auto zaparkujete v ulicích u Sokolovny. Z Prahy vás sem přivezou autobusy č. 332 z Prahy, 444 z Kamenice, 752 z Benešova Vyrazit k nám můžete i vlakem, Os 9072, který vyjíždí z Prahy hl.n. nebo z Čerčan Pro objednání sportovních aktivit lze využít rezervační systém: sokoljilove.reenio.cz

> Otevírací doba

12:00 - 22:30

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Jílové u Prahy
Ulice: Tyršova 264
Telefon: +420727937947
E-mail: [email protected]

> Komentáře