Čokoládování - Festival Muzea čokolády Tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čokoládování - Festival Muzea čokolády Tábor

Foto: Muzeum čokolády a marcipánu Tábor

> Termín

8.10.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si užít den věnovaný tomu nejsladšímu v našem životě – čokoládě! A také radosti, veselí a setkávání! Táborské Muzeum čokolády a marcipánu slaví 10 let! Akce se koná v Muzeu a přilehlé ulici. Den bude plný dílniček, ukázek a také zábavného programu na podiu, v ulici i v Muzeu. Těšit se můžete na: Program v Muzeu Oblíbené a nepřekonatelné degustace čokolády naslepo Ukázka výroby pralinek Zdobení dortů bílky Speciální komentované prohlídky Muzea Hra o poklad Malování na obličej A samozřejmě Tvořivé dílny – výroba čokolády, pralinky a tvorba z marcipánu Program na ulici Budeme naživo sledovat tvorbu velké čokoládové sochy Thora od Daniela Šefčíka Workshop – Kloboučnická tvořivá dílna pro děti – tvorba kloboučků z marcipánu Worskhop – malování čoko obrazů – a zároveň umělec Holzknecht maluje velký čoko obraz Limitované edice pralinek – co bude právě dozrávat? Třeba šípky – už jste měli šípkové pralinky? Autogramiáda Lucky Vondráčkové A samozřejmě čokořeka! Program na podiu Bez kouzelníka Peta by to nešlo – jaké čáry máry si pro nás připraví tentokrát?  Zatančíme si s Čokožroutem – mini taneční workshop s Adélou a Čokožroutem  S Luckou Vondráčkovou a naší Fínou si společně zazpíváme Kolo štěstí a tombola Show Martina Svatka – člena české reprezentace kuchařů a cukrářů – "Malovat a milovat"

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Tábor
Ulice: Kotnovská 138/13
Telefon: +420 724 015 206
E-mail: [email protected]

> Komentáře