HRADOZÁMECKÁ NOC 2022 pro děti na Chvalském zámku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

HRADOZÁMECKÁ NOC 2022 pro děti na Chvalském zámku

Foto: Chvalský zámek

> Termín

27.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

O poslední srpnové sobotě připravujeme pro rodiny s dětmi zážitkový program tematicky doplňující novou výstavu EGYPT – dar Nilu. Čas po běžné zavírací hodině nabídne překvapení všeho druhu: komentované prohlídky s cestovatelem Emilem Holubem, exotickou kuchyni s kulinářským workshopem aneb jak se vaří v Africe, novocirkusové představení s Letkyněmi, díky nimž zažijeme na nádvoří zámku atmosféru prvních aeroplánů a zkusíme jaké je to ztratit hlavu v oblacích. Na děti čeká také dobrodružná výprava Za pokladem ztraceného města v rámci interaktivní sklepní herny. A pro koho to bude ještě málo, může po vzoru Emila Holuba objevit další tajemný podzemní prostor na Chvalské tvrzi. A to vše ve večerních hodinách s cestovatelskou náladou a s nádechem exotiky. Doporučujeme využít výhodné kombinované vstupné. 17:00 – 21:00 hod. exotická africká kuchyně pod zámeckým kaštanovým „baobabem“: Chcete ochutnat netradiční kuchyni připravovanou po africku? Těšte se na samé libé chutě i na kulinářský workshop pro děti. 18:00 – 22:00 hod. komentované prohlídky s cestovatelem dr. Emilem Holubem: Podaří se slavnému cestovateli objevit na Chvalském zámku i poklady starověkého Egypta? S vámi určitě ano! Přidejte se k výpravě, která začíná vždy v celou hodinu v čase od 18 do 22 hodin, na poslední prohlídku se můžete vydat ve 21 hodin. 18:00 – 22:00 hod. prohlídky bez průvodce; máte-li pro strach v africké džungli uděláno, můžete se na prohlídku zámku i výstavy vydat sami bez průvodce. 19:00 – 19:45 hod. novocirkusové představení s názvem Letkyně na zámeckém nádvoří: Tři odhodlané letkyně sestrojí své letadlo a vy jistě uvěříte, že vzlétne! Přijďte si vychutnat atmosféru prvních aeroplánů při představení, které propojí prvky současného tance, divadla i nového cirkusu. Originální produkce trvá 40 minut a ohromí každého letce ve věku od 4 let. Zkombinovat můžete s komentovanou prohlídkou v 18, 20 či 21 hodin. Představení uvede trio umělkyň kolektivu Holektiv, fungující od roku 2016 ve složení – Karolína Křížková, Eva Stará a Andrea Vykysalá. Ceník: Novocirkusové představení LETKYNĚ na nádvoří: jednotné vstupné 100 Kč / osoba Prohlídka bez průvodce: dospělí 90 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 60 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 250 Kč Komentovaná prohlídka s cestovatelem Emilem Holubem: dospělí 120 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 80 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 350 Kč Novocirkusové představení LETKYNĚ + prohlídka bez průvodce: dospělí 160 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 120 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 490 Kč Novocirkusové představení LETKYNĚ + komentovaná prohlídka se zámeckým malířem + divadlo: dospělí 190 Kč / děti + studenti + senioři + ZTP/P 150 Kč / rodinné vstupné (2 rodiče + až 3 děti) – 550 Kč

> Otevírací doba

17:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 – Horní Počernice
Ulice: Na Chvalské tvrzi 857
Telefon: 281 860 130
E-mail: [email protected]

> Komentáře