Svět panenek a lega poprvé spolu- Zámek Nebílovy -Výstava panenek a LEGO | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Svět panenek a lega poprvé spolu- Zámek Nebílovy -Výstava panenek a LEGO

Foto: Jiřina Havlová

> Termín

1.6.2022-31.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vše pro malé i veliké pojďme spolu obdivovat umělecké kousky starožitné panenky a stavebnici lega. A v čem, že jsme se vozily jako děti? Ano kočárky ty u nás také uvidíte 3 nádherné sály ještě před renovací fresek, které bylo součástí tanečního sálu zámku Nebílovy. Pojďme společně objevit to kouzlo. na 400 panenek a 40 kočárků se nyní vystavují na zámku v Nebílovech v dosud nepřístupných komnatách tohoto květinového zámku. V neděli je vždy komentovaná prohlídka s J. Havlovou autorkou jedinečné encyklopedie o panenkách. VÝSTAVA JE DO KONCE LÉTA Více na : https://www.muzeumpanenekplzen.cz Výstava je po celé léto 2022 jedná se o jedinečnou sbírku porcelánových a historických panenek a je doplněná o rozsáhlou sbírku kočárků. Poznejte sběratele osobně a dozvíte se s jakou láskou a péčí panenky opravuje jedná se i o restaurátorku panenek známou v ČR. Těšíme se na vás.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Nebílovy
Ulice: Nebílovy 1
Telefon: +420739334835
E-mail: [email protected]

> Komentáře