TICKET PACK „ÚSTÍ jednoduše“ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TICKET PACK „ÚSTÍ jednoduše“

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Využijte možnost výhodně a jednoduše poznat město Ústí nad Labem. S novou sezónou spustilo statutární město Ústí nad Labem ve spolupráci s Dopravním podnikem města Ústí nad Labem a.s., Muzeem města Ústí nad Labem, Zoo Ústí nad Labem a Městskými službami Ústí nad Labem, p. o., pokračování projektu zvýhodněného balíčku vstupenek TICKET PACK. Se zvýhodněným balíčkem vstupenek můžete navštívit 5 vybraných a zajímavých turistických cílů s více než 40% slevou. Balíček zahrnuje: Vstupné do zoo. Jízdné na lanovou dráhu – obousměrné. Celodenní vstupné do venkovního areálu na Klíši pro letní sezónu nebo dvouhodinové vstupné do krytého areálu na Klíši pro zimní sezónu. Vstupné do městského muzea a zrcadlového bludiště na Větruši. Balíček je možné opět zakoupit prostřednictvím mobilní aplikace SEJF. Letošní novinkou je rovněž možnost pořízení balíčku v papírové podobě na pokladnách jednotlivých turistických cílů (vyjma lanové dráhy). Balíček bude možné zakoupit od 1. 6. 2022 a je platný 14 kalendářních dnů od pořízení. Cena je 243 Kč pro dospělého a 142 Kč pro dítě. Kompletní informace a návod na zakoupení na: http://www.usti-nad-labem.cz/.../ticketpack-usti-jednoduse/

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Ústí nad Labem
Ulice: Mírové nám. 1/1
Telefon: 475271700
E-mail: [email protected]

> Komentáře