Freedom Fest Ostrava | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Freedom Fest Ostrava

Foto: Centrum PANT

> Termín

21.5.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Freedom Fest Ostrava 2022 Úplně jiný festival na Slezskoostravském hradě Další ročník Freedom Festu se nezadržitelně blíží! Rádi bychom vás informovali o dalším ročníku Freedom Festu, který proběhne v sobotu 21.5 v okolí Slezskoostravského hradu (podhradí) a amfiteátru. Freedom Fest, to je den plný, pohybu, her a muziky. Připravujeme opět atraktivní program pro malé, velké, skupiny, jednotlivce i rodiny s dětmi. Součástí celodenního programu budou Hry bez hranic s Korunkou – děti se mohou těšit na tvůrčí dílny jako korálkování, malování na obličej, na kamínky, výrobu odznáčků s vlastním motivem, ale také na živá zvířátka, deskové hry, sportovní aktivity a spoustu dalších her, soutěží a zábavy. Hry bez hranic doplní Parkour zóna s celodenním workshopem a exhibičním představením. Studio G si pro vás připraví pohádku, výrobu maňásků z přírodních materiálů, chůzi na slacklině či šerm. Ostravská univerzita a Vysoká škola báňská připravuje zónu s debatami či pohybovými aktivitami, jejichž součástí budou kupříkladu kondiční testy. Hudební scéna nabídne pestrou škálu interpretů. Hlavními hvězdami budou Aneta Langerová (CZ); Zrní (CZ); či Vladivojna la Chia (CZ); ale těšit se můžete také na Geralda Clarka (JAR); Fifidroki (PL) a Jay Delver (CZ). Součástí bude také zóna s občerstvením, která bude k dispozici po celou dobu festivalu. V rámci gastro zóny se můžete také těšit na oblíbenou akci Ochutnáváme svět, která proběhne pod taktovkou Jednoho světa. Těšit se můžete na amatérské kuchaře – cizince, kteří žijí v Česku a uvaří pro vás pokrmy svých rodných zemí. Ke vstupnému pořadatelé uvádí: „Jsme festival bez plotů a zábran, jsme Freedom Fest – ke svobodě patří také odpovědnost, nabízíme vstupné hrazené dobrovolně, za které účastníci získají milý dárek na památku, děti drobnost k snědku. Prodej vstupenek jsme zahájili 1. dubna. Proběhne ve třech cenových vlnách s doprodejem na místě v den akce. Výtěžek bude opět rozdělen pro veřejně prospěšnou činnost vybraných neziskových organizací a letos také na pomoc Ukrajině, resp. ukrajinským dětem, které utekly před válkou a žijí s námi v Ostravě a okolí.“ Pořadatelem akce je Centrum PANT, dále Slezskoostravský hrad, Středisko volného času Korunka, Ostravská univerzita a VŠB-Technická univerzita. Prodej vstupenek probíhá přes server GoOut a ostravské Infocentrum. Všechny informace naleznete na webu www.freedomfestival.cz a na Facebooku Centra PANT.

> Otevírací doba

10:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hradní 1, 702 00 Slezská Ostrava
Telefon: 737034865
E-mail: [email protected]

> Komentáře