Game design v Robloxu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Game design v Robloxu

> Termín

11.07.2022-15.07.2022

15.08.2022-19.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Program Baví tě hraní počítačových her? Během letního tábora ti ukážeme, jak si můžeš vytvořit vlastní. Je to skvělý způsob, jak se zlepšovat v programování a rozvíjet své informatické myšlení. Hru vytvoříme na platformě Roblox, jedné z nejrozšířenějších platforem pro tvorbu a hraní her. Navrhneme si prostředí hry a naprogramujeme aktivní prvky. Programovat budeme v jazyce Lua, který je podobný například Javascriptu nebo Pythonu. Nejsou třeba žádné znalosti vývoje her. Výhodou je začátečnická znalost angličtiny - aplikace je anglicky, ale není třeba číst dlouhé texty. Práci s počítači prokládáme kreativními offline aktivitami a každý den trávíme čas venku. Vstupní znalosti Žádné vstupní znalosti na letní tábor pro děti nejsou potřeba. Co se studenti naučí? -Základy tvorby her -Zlepší geometrickou představivost v prostoru -Základy programování v jazyce Lua -Jak svou hru na platformě publikovat -Spolupracovat ve skupinách, prezentovat nápady, kreativně přemýšletcovat, volit vhodné řešení z více možností, pracovat s chybami, diskutovat a prezentovat

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Hala 40, Bubenské nábřeží 306/13
Telefon: +420 777 653 659
E-mail: [email protected]

> Komentáře