Grafika, fotografie a film | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Grafika, fotografie a film

> Termín

18.07.2022-22.07.2022

1.08.2022-5.08.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Program Během 5 dní strávených na našem letním táboře pro děti, se dětičky hravým způsobem ponoří do světa designu, animace a dalších vizuálních formátů. Vyzkouší si, jak navrhnout a vytvořit vlastní samolepku, jak dělat s mobilem profesionální fotky, vyzkouší jednoduchou animaci a dokonce vytvoří program, který kreslí a hraje film. Práci s počítači prokládáme i kreativními offline aktivitami a čas strávíme i venku tematickými hrami. V rámci tábora se děti dostanou z role běžného uživatele do role tvůrce a porozumí, jak technologie fungují. Vstupní znalosti Tábor pro děti je vhodný i pro úplné začátečníky. Co se studenti naučí? - Tvorba grafiky pro web nebo tisk v aplikaci Inkscape - Základy focení s mobilem a zpracování fotografií - Jak vzniká animace a několik vizuálních efektů - Základy programování v jazyce Scratch - Natočit a upravit krátký film Harmonogram tábora: 1.den Začneme hravě o designu, co vše se pod pojmem skrývá a interaktivně si představíme designérské principy. Odpoledne se zaměříme na jednu z oblastí designu - na tvorbu a editaci vektorových obrázků. 2.den Pustíme se do práce s fotografií, nejdříve půjdeme fotit a odpoledne si ukážeme, jak fotky nebo jiné obrázky zpracovávat. 3.den Budeme se věnovat filmu - od scénáře přes různé technické efekty až po takzvanou stop-motion animaci. 4.den Ukážeme si základy programovacího jazyka Scratch a s jeho pomocí budeme programovat různé zajímavé obrazy a animace. 5.den Na závěr spojíme všechny dosud nabyté poznatky k finálnímu projektu - naprogramujeme si vlastní film. Odpoledne si ukážeme jak probíhá střih videa. A potom už nás čeká slavnostní projekce a zakončení. Vhodný pro děti od 10 do 13 let.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Hala 40, Bubenské nábřeží 306/13
Telefon: +420 777 653 659
E-mail: [email protected]

> Komentáře