The Most Fest | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

The Most Fest

> Fotogalerie

> Termín

11.8.2022-14.8.2022

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kulturně-sportovní festival The Most Fest - prostě taková dovolená u českého moře. Zažijete opravdu vše - od sportu, exhibicí, koncertů až po divadla. To vše v atraktivním přírodním prostředí jezera Most. Čekají vás dny u českého moře, kdy se opravdu nikdo nebude nudit. Jedinečné městečko The Most Fest nabídne řadu atrakcí, zón a všeho úžasného pro nezapomenutelnou dovolenou. Nechte se unášet nevšedními zážitky při poslechu koncertů předních českých muzikantů, sledování divadelních vystoupení a moderních performance. Nezapomeňte si ale nechat energii na večerní taneční maraton s vyhlášenými DJ. Účinkující: Janek Ledecký Lucie Bílá Marpo a Troublegang Anna Julie Slováčková The Backwards Lake Malawi PSH a Vladimir 518 a mnoho dalších The Most Fest jsou dny nabité sportovními zážitky nejen se známými profesionálními sportovci a olympioniky. Doprovodné aktivity: Rainbow Run Helikoptéry E-Force Flyboard Dračí lodě Snowpark Beach volejbal Jetsurf a další Díky půjčovně The Most Fest Rent si budete moci vyzkoušet bezpočet sportů, přestože jste o nich třeba ještě ani neslyšeli, nebo na ně nemáte vybavení. Zahrajete si s přáteli plážový volejbal, šlápnete do pedálů kol, uchvátí vás paddleboard, adrenalinový "jetsurfing" (jízda na surfovém prkně poháněné spalovacím motorem)? Nebo chcete ještě více adrenalinu? Pak neodoláte "flyboardingu" a budete se jako delfín vznášet nad hladinou, potápět a znovu vyskakovat. Těšit se můžete i na pohled z výšky a proletět se helikoptérou. Zvlášť postaráno bude o rodiny s dětmi. Pro ně zde bude připraven zábavní park a dětská zóna. Děti se na The Most Festu rozhodně nudit nebudou. Vodní svět i okolní pláže doplní nafukovací atrakce včetně obří skluzavky. Vše je koncipováno tak, aby je mohly používat již předškolní děti. V dětské zóně budou k dispozici také různá hřiště, potřebná sportovní výbava, a pokud budou rodiče chtít, mohou děti zanechat ve školce pod dozorem profesionálního certifikovaného personálu. Děti do 100 cm ZDARMA! Děti do 15 let 50% sleva Děti se navíc mohou zúčastnit barevného běhu na 1 km Zažijte barvy duhy a získejte medaili účastí v běhu Rainbow Run. Pro dospělé bude připravena trasa 3 km a pro děti 1 km. Každý účastník obdrží nejen závodní tričko a barevné brýle, ale také zásobu barev pro vytvoření společné duhy. Jedinečný barevný zážitek pak vytvoříme všichni společně.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Most
Ulice: Prokopa Holého
E-mail: [email protected]

> Komentáře