Venkovní únikové hry od Zábavná města | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Venkovní únikové hry od Zábavná města

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Šifrovací hra je zábava a zároveň výzva. Smyslem hry je dostat se do cíle pomocí řešení hádanek, úkolů (šifer). Nemusíte se bát, že díky nevyluštěné šifře se nedostanete do cíle. Připravili jsme pro Vás nápovědy a řešení, které Vám pomohou v případě potřeby šifru vyřešit a přejít k další výzvě. Hru dokončí každý! Šifrovací hry jsou známé také jako venkovní únikové hry, rozdíl je v tom, že místo místnosti je vaším „hřištěm“ celé město. - Přijďte si užít venkovní šifrovací hru - Procvičte své šedé buňky mozkové při luštění hádanek, šifer a ukrytých indicií - Projděte se známými místy netradičním způsobem (osvěžte si znalosti, či dokonce zjistěte něco nového) - Ideální počet hráčů 2-5 - Bavte se s rodinou - Luštění je prováděno starou dobrou papírovou formou, online aplikace vám nabídne nápovědy a řešení, budete-li je potřebovat

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc

> Komentáře