Atlas světa pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Atlas světa pro děti

Autor: O.Růžička, I.Šišperová

Našli jsme další lahůdku pro vaše zvídavé děti: atlas světa s velkými rozkládacími stránkami, spoustou obrázků a vlepených knížeček s doplňujícími informace. Každému světadílu je věnovaná velká plocha plakátu, odpovídající ploše 4 stran knihy. Když tento plakát rozložíte, otevře se pohled na světadíl a všechny informace, které se k němu váží. Na barevných ilustracích je přehledně zobrazeno, co je pro daný kontinent nejtypičtější. Na čtenáře čeká velké množství informací o obyvatelích jednotlivých částí světa, o zvířatech, rostlinách i o místní architektuře, lidových tradicích a kultuře vůbec. Kromě velké rozkládací strany s mapou světadílu ještě na dalších dvou stránkách na děti čekají pěkně zpracované informace. Tento Atlas světa pro děti z nakladatelství B4U Publishing můžeme vašim dětem rozhodně doporučit. Rozkládací stránky s plakáty světadílů, velké množství hezkých obrázků a vlepené informativní knížečky je budou bavit a s chutí tak budou poznávat svět. Atlas světa je vhodný pro předškoláky a mladší školáky.

Nakladatelství: ostatní
Kategorie: pro předškoláky, pro malé školáky, encyklopedie
Více info: http://www.kosmas.cz/knihy/187092/atlas-sveta-pro-deti/

Kategorie
Nakladatelství

Hledat v textu