O mašinkách pohádky na kolejích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

O mašinkách pohádky na kolejích

Autor: Jiří Kahoun

Máte doma kluky? Pak Vám nesmí chybět knížka od Jiřího Kahouna O Mašinkách. Kniha je plna různých příběhů o zlobivých, hodných, zvědavých, sportovních i neobyčejných mašinkách. Příběhy jsou většinou na dvě stránky dlouhé a doplněné ilustracemi. Moje kluky baví už přes dva roky.

Nakladatelství: Albatros
Kategorie: pro předškoláky, pro malé školáky, pohádky, příběhy, pro kluky
Více info: https://www.megaknihy.cz/romany-pribehy/314906-o-masinkach-pohadky-na-kolejich.html?utm_si=RFlidjRTZUc2TXpFME9UQTJNekUwT1RBMg==&utm_pab=0&matchtype=&network=g&device=c&creative=63152076610&keyword=&placement=&param1=&param2=&adposition=1o1&campaignid=193922770&adgroupid=19959225370&feeditemid=&targetid=pla-436851164394&loc_physical_ms=9062862&loc_interest_ms=&searchtype=search&gclid=CjwKCAiAnsnjBRB6EiwATkM1XiYmwBqEm9I6AOCzWxLWnByb3qzVibBYxxtcOOcY1ij0iPXO3LmfaxoC7SQQAvD_BwE

Kategorie
Nakladatelství

Hledat v textu