Nebojme se bát | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nebojme se bát

Autor: Jana Marešová

Ať jsme malí nebo velcí stále se něčeho bojíme. Jen se ty naše strachy a obavy mění. Děti slyší od dospělých neboj se, nebuď strašpytel. Co se ale podívat na strach jako na něco, co je užitečné. Co dospělé i děti dokáže správně motivovat. Knihu, která nás naučí, že není špatné se bát, ba co víc, je zcela přirozené se bát. Hlavním hrdinou osmi příběhů je strach personifikovaný v podobě Tremuly, Děsovce, Hypochondříka, Tmavruše, Nejistotníka, Smrtonošky či Arachnice – vždy však znepříjemňuje život těm, kdo s těmito nevítanými společníky zatím neumějí zatočit. Byť svazek závěrem nabízí proti úzkostem Superzaklínadlo doporučující tíživé pocity doslova fyzicky setřást, jeho největší přínos tkví v něčem jiném. Ukazuje dětem, že strach den co den provází každého z nás a může mít i užitečnější převleky, například v podobě předvídavé obavy nebo motivující trémy.

Nakladatelství: ostatní
Kategorie: pro předškoláky, pro malé školáky, pro holky, pro kluky
Více info: https://www.nejlepsiknihydetem.cz/nebojme-se-bat-pn-530-617/

Kategorie
Nakladatelství

Hledat v textu