Co se děje v podpostelí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Co se děje v podpostelí

Autor: Hana Lehečková

Nevím jak vy, ale já když dočtu dětem pohádku před spaním, tak slýchávám: "Mami,nech otevřené dveře" nebo "Mami, nech nám trochu světla" i ti moji hrdinové se po zhasnutí bojí. Prý vylézají skřítci ze zdí a strašidla si povídají pod postelí. A tak jsem šáhla po knize "Co se děje pod postelí" a strachy byly ty tam. Půltucet krátkých pohádek o dětech, jimž strach ze tmy, noční můry, stesk nebo třeba jen obyčejná nuda brání oddat se klidnému spánku, se spolu se závěrečnou sedmou historkou o notorickém spáči odehrává v krajině Podpostelí. Její obdélníkové ostrůvky se rozkládají pod každým lůžkem určeným k přespání, vlakové lehátko nevyjímaje. V chuchvalcích prachu mezi pohozenými hračkami a zapomenutými ponožkami přebývají mluvící pavouci, skřítkové, bubáci i snovovci pověření každonoční scenáristickou prací vysílanou do hlaviček nejmenších, přičemž dlužno zdůraznit, že starosti oněch tvorů se nápadně podobají těm lidským. Pohádková nokturna Hany Lehečkové si pohrávají s motivem snu, v němž se nespavcům dostane výchovné lekce či návodu, jak překonat strach. Příští večer se tím pádem vyznačuje spikleneckým očekáváním, co jim zase představitelé Podpostelí uchystali za novinku.

Nakladatelství: Fragment
Kategorie: pro nejmenší, pro předškoláky, pro malé školáky, pro holky, pro kluky
Více info: https://www.nejlepsiknihydetem.cz/co-se-deje-v-podposteli-pn-530-613/

Kategorie
Nakladatelství

Hledat v textu