Podzim - Obrázkové příběhy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Podzim - Obrázkové příběhy

Autor: Rotraut Susanne Bernerová

Protože se nám podzim kvapem blíží, vybrali jsme pro vás knížku vydavatelství Paseka s tematicky laděným titulem "Podzim - Obrázkové příběhy". Vyhledávací knížka Podzim přináší malé vtipné příběhy všedního dne, které zaujmou a pobaví malé děti, podnítí jejich fantazii a řečové schopnosti. Kniha navazuje na další úspěšné tituly o jaru, létu a zimě. A co je na knížce Podzim tak úžasného, když má jen 14 stran? Jsou velké (26x34 cm, z tuhého kartonu) a je na nich obrovské množství detailů. Děti mohou hledat a hledat a pokaždé objeví něco, čeho si minule nevšimly. Zkuste spolu s dětmi vymýšlet, kam jsou postavičky z knížek, komu patří papoušek, kam na podzim odlétají ptáci… A když si ke knížce Podzim přidáte i Jaro, Léto a Zimu, získáte mnoho hodin zábavy jak pro děti samotné, tak i společně. Můžete si povídat o všech ročních obdobích, svátcích v roce, o spustě povolání, o životě ve městě i na vesnici…

Nakladatelství: ostatní
Kategorie: pro předškoláky, pohádky, příběhy

Kategorie
Nakladatelství

Hledat v textu