O prasátku Lojzíkovi - Pozdrav slunci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

O prasátku Lojzíkovi - Pozdrav slunci

Autor: Pavel a Táňa Ondrašíkovi

"Lojzík vznikl jako jednoduchá kresbička kuličkovým perem - ten jeho chobůtek nás hned rozesmál. Možná na nás jen dělal dlouhý nos, ale my jsme ho přesto adoptovali. Od prvního okamžiku bylo jasné, že jednou bude Lojzík z ilustrací vykukovat a rozběhne se, kam on sám chce... a možná i do večerníčku." Pavel a Táňa Ondrašíkovi O PRASÁTKU LOJZÍKOVI - CESTA ZA (2014) Lojzík nám ve druhém dílu trochu povyrostl a spolu s vrabcem Čepeřákem se vydává na svou první velkou cestu za oceán... ale začněme pěkně od začátku. Ve druhém díle Lojzíka trápí bolavá záda - a to kvůli dlouhému nosu, který by mu mohlo závidět i malé slůně. Maminka ho proto posílá na prázdniny za tetou, učitelkou jógy. Má to ale jeden háček, teta totiž nebydlí ve vedlejší vesnici, ale za oceánem - v daleké Indii. Na cestách se Lojzík seznamuje s novými kamarády - kozou, buvolem a jeho psem Raťafou, stopuje šakala divokou džunglí, objeví podivného tvora z jeskyně, počítá ovečky v přeplněném indickém vlaku a také se učí cvičit jógu. Lojzíkovy příběhy se dají pohodlně objednat na e-shopu knihkupectví Petrkov v Havlíčkově Brodě, které knížky vydalo: http://www.knihyhb.cz/obchod/product_info.php?products_id=135651 Zde je odkaz na animovanou ukázku Lojzíkových příběhů: https://www.youtube.com/watch?v=Op_ZhWSGSUs

Nakladatelství: Petrkov
Kategorie: pro předškoláky, pohádky, příběhy, dobrodružné
Více info: http://www.prasatkolojzik.cz

Kategorie
Nakladatelství

Hledat v textu