Znáte vrabčáka Ríšu? Letíme 2 se chystá do kin | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Znáte vrabčáka Ríšu? Letíme 2 se chystá do kin

Vrabčáka Ríšu čeká další dobrodružství – Letíme 2 se chystá do kin

Zábavný animák pro celou rodinu v podobě velkolepého ptačího dobrodružství je zpět! Malý vrabčák Richard stále žije se svou rodinkou čápů, která ho vychovala. Tak jako každý rok se chystají přezimovat u Velkého jezera v severní Africe, a Richard se těší, že letos poprvé povede celé čapí hejno právě on. Jenže rada starších mu to nedovolí, což odvážného vrabčáka rozzlobí a rozhodne se letět na vlastní pěst. Jak to všechno dopadne a jaké dobrodružství Richard zažije se dozvíte od 24. srpna v kinech.

 

Animovaná pohádka pro děti i dospělé vtrhne do českých kin ke konci prázdnin. V pokračování tohoto snímku potká vrabčák Ríša v dalekém pouštním městě vrabčici Samii a její kamarády, které drží v zajetí chamtivý páv Zamano. Jediný způsob, jak je může zachránit, je vyřešit hádanku a najít Velký Klenot, který již Zamano a jeho služebníci velmi dlouho hledají. Pohádka je dabovaná. V českém znění se můžete těšit na Josefa Feča, Elizavetu Maximovou, Jana Zenáhlíkovou, Lukáše Hlavicu, Romána Štabrňáka, Martina Zahálku, Bohdana Tůmu, Sabinu Laurinovou, Štěpánku Fingerhurtovou, Davida Gránského a další.  

 

                   

 

                

15. 8. 2023Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře