Výsledky prvního testování s Tescomou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výsledky prvního testování s Tescomou

Jak si vedly antiadhezní nože Presto u našich maminek?

První testování máme za sebou a je čas hodnotit!

Děkujeme maminkám, které se zapojily do prvního dílu projektu Testujeme s Tescomou a uveřejňujeme jejich hodnocení na antiadhezní nože.


Nože Presto Tone od Tescomy mě v prvotní řadě zaujaly zejména svými jasnými barvami, které tyto nože zvýrazňují a v šuplíku mezi ostatními noži jsou tak pro hospodyňky velmi dobře nalezitelné. Skvělým vynálezem jsou umělohmotné kryty na nože chránící nůž proti otupění a třetím pozitivem, které jsem zaznamenala jako jeden z prvních dojmů, je lehkost nožů – oproti ostatním nožům, které naše rodina vlastní, jsou tyto do ruky velmi lehké. Jedinou připomínkou je to, že po měsíci užívání již nože není tak ostrý jako na začátku.
Je mi potěšením, že jsem se díky webu Kam s dětmi a firmě Tescoma mohla s novými antiadhezními noži seznámit a že jsou nyní ozdobou našeho kuchyňského vybavení.
Lenka Kellerová

Předem moc děkuji za možnost zúčastnit se testování s TESCOMOU. Antiadhezní nože jsou úžasné, příjemně se drží v ruce a potraviny se s nimi výborně krájí, jako bonus oceňuji i kryty na nože. Moje celkové hodnocení je velmi kladné, mohu jen doporučit, dokonce jsem si již zakoupila i další nože z této série antiadhezních nožů Presto Tone.
Kateřina Baudyšová

Nůž univerzální, 12 cm, oranžový
Používám ho častěji, připadá mi, že se za ten měsíc trochu ztupil, ale jinak šikovný na všestranné využití, u nás doma nejvyužívanější velikost nože.
Nůž kuchařský, 13 cm, červený
Méně často používaný, žádné známky otupení nebo jiných poškození. Příjemná velikost, možno nakrájené věci hned nabrat a přesunout kam třeba.
U obou nožů, které jsem měla možnost vyzkoušet, oceňuji ochranný kryt (super vychytávka), krásný design, navíc červená a oranžová mi ladí ke kuchyni. Snadné mytí. Vzhledem ke stavu
ostatních mých nožů, ostrost.
Alena Dubovská

Tímto bych chtěla poděkovat za zajímavou možnost testování nožů Presto Tone od Tescomy.
Máme tři děti, čtrnáctiletou dceru a tříletá dvojčata, a jídlo připravuji pro rodinu v podstatě každodenně. Ocenila jsem jak funkční vlastnosti, tak estetické přednosti obou nožů - výrazné barvy pomohou k rychlé identifikaci mezi ostatními noži a vypadají designově pěkně. Oblíbila jsem si zvláště ten univerzální, oranžový: krájím s ním jak chleba a pečivo, tak zeleninu nebo dokonce maso. Díky antiadhezní úpravě se na nože nic nelepí, to je také skvělé! Nože "schválil" i můj v tomto ohledu náročný muž.
A ještě jeden postřeh: praktické jsou kryty nožů, a to vzhledem k malým dětem. Když se jim
v nestřeženém okamžiku náhodou dostane nůž do ruky, riziko poranění v prvním momentu
není díky krytu tak vysoké.
Děkuji, přeji hodně úspěchů výrobkům Tescoma a také serveru kamsdetmi.com, který jsem si oblíbila.
Martina Vlková Fialová, Praha 4

Ráda bych se s vámi podělila o můj dojem z testování.
Oba nože, které jsem obdržela by ode mně dostali za 1.
Výborně se s nimi pracovalo, byly hodně ostré.
Krájela jsem s nimi zeleninu,maso,ale i mléčný marcipán, který je extrémně lepivý a používám ho k výrobě dortů.
Na nůž se vůbec nic nepřilepilo a byla jsem hodně překvapená.V domácnosti používám na marcipán keramický nůž a ve srovnání s ním lépe obstály nože antiadhezní Presto Tone od Tescomy.
Jen jedinou poznámku bych měla, na obalu nože mi chyběla informace o péči o nůž, jestli a jakým způsobem se má brousit.
Zárubová Lea

Péče o antiadhezní nože Presto Tone:

Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami a prostředky na bázi písku.
Doporučujeme brousit ocilkou, aby nedošlo k poškození antiadheznímu povlaku nože.


Chcete se i vy zapojit do tohoto projektu?

Kdo a jak se může testování účastnit?

Testovat bude vždy několik maminek/tatínků, kteří jsou u nás registrováni. Podmínkou vstupu do tohoto projektu je tedy registrace. Tak neváhejte, registrace trvá pár vteřin a nic to nestojí(-:

Na každé testování vybereme jiné registrované, tak aby šanci účastnit se mělo co nejvíce z vás.

Ti, co budou zvoleni k testování, mají ještě jednu malinkatou a milou povinnost. Po ukončení testování nám poslat hodnocení produktů. Stačí krátký e-mail s jedním odstavcem, kde nám napíší, co všechno s produkty uvařili, jak se jim s nimi pracovalo a na stupnici 1-5 (jako ve škole) produkty ohodnotí. 

23. 2. 2011Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře