Tip KAM S DĚTMI ANEB CIRKUS NA NOVÉ SCÉNĚ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tip KAM S DĚTMI ANEB CIRKUS NA NOVÉ SCÉNĚ

Cirkus je svět sám pro sebe, tajemný, záhadný a zároveň trochu nebezpečný, ale hlavně moc zábavný… Které dítě by neloudilo: „Tati, mami pojďme se podívat do cirkusu…“ ? Láká je nebezpečí, napětí, humor…  a ten především. Všichni se přece chceme bavit. Setkat se a HRÁT si s těmi podivnými bytostmi, které v cirkuse potkáme a nemůžeme si na ně sáhnout. Každé dítě aspoň v koutku duše zatouží umět to co v cirkuse vidí, anebo si to rovnou vyzkoušet. Škola pro klauny je to pravé místo kde se může každý stát artistou… Stát se žonglérem, drezérem, tanečnicí na tyči, silákem anebo jiným artistou je možné, když podáte ruku zvláštním bytostem, které jinde než v Cirkuse nepotkáte. Jsou zábavní, tajemní, živí, vynalézaví, upřímní. Mají rádi děti a cirkus a hlavně děti v Cirkuse.  Že nevíte kdo to je? Aaale víte…

Jsou to KLAUNI!
Jmenují se Cipollini, Fagiolina, Tomatino a Kukuroo a nezkazí žádnou legraci. Protože nesnášejí nudu a nečinnost naučí děti všemožným kouskům a trikům a …
Ale to už neprozradíme. Možná jenom to, že kdo jednou zažije ten pocit jaké to je pobavit a potěšit ostatní kamarády už nikdy nepřestane. V to pevně věříme a proto, se na všechny děti, už teď těšíme.
Další z řady odpoledních představení ve foyer Nové scény. Interaktivní Škola pro klauny je představení, u kterého se děti nudit nebudou – BUDOU V NĚM ÚČINKOVAT.

 
 
ŠKOLA PRO KLAUNY | 9.10. | 14:00
Nová scéna ND – Horní foyer
Více o Nové scéně ND najdete zde

7. 10. 2011Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře