Stezka korunami stromů na Lipně slaví! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Stezka korunami stromů na Lipně slaví!

Přijeďte s námi oslavit 11. narozeniny Stezky korunami stromů na Lipně!

Už více než deset let z ní můžete obdivovat nádhery šumavské přírody s dohledem až na vrcholky Alp. Ovšem není to jen o nádherném výhledu, ale třeba o originální ptačí stezce, adrenalinových zastávkách, vědomostech o přírodě, nebo o jízdě v toboganu. První Stezka korunami stromů v České republice, která vyrostla v roce 2012 na Lipně, bude opět slavit.

20. července, to je datum, které si zapište do svých deníčků. Právě v tento den se v 10:00 rozjede narozeninová párty a trvat bude až do 16:00. Těšit se můžete na pohádku divadla JáToJsem, oblíbené kejkle od Slávka, spoustu obrovských i malinkých bublin od kašpara Kuby a na kouzelnické představení lišáka Foxe. Na slavnostní nakrojení narozeninového dortu se dostane ve 13 hodin a ujme se ho letos český zpěvák, textař, rapper i moderátor Raego. Dříve než si ale vezme do ruky nůž, ujme se mikrofonu, a Vy se můžete těšit na spoustu písní pro děti i dospěláky. Chybět nebudou hity jako Zakázaná, Zapomenout nebo Nejsi na to sám. Po koncertu a dortu z cukrárny Povidloň se bude možné se zpěvákem vyfotit a proběhne i malá autogramiáda. Nenechte si ujít den plný zábavy, radosti a veselí, a přidejte se k letošním gratulantům.
Narozeninová party startuje ve čtvrtek 20. července v 10:00 přímo u Stezky.

Podrobný harmonogram najdete ZDE.

17. 7. 2023Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře