Rodinný den Prahy 7 si užije celá rodina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nápověda na vkládání vašich tipů

Informace o akci
Obrázek akce:
Jméno autora fotografie:
Email autora fotografie:
Název akce:
Kraj:
Město:
Ulice a č.p.:
Telefon:
E-mail:
WWW stránky:
Termín akce: Od:
Do:
Otevírací doba:
Kategorie:


Doporučeno pro:
Dlouhodobé akce:Krátkodobé akce:
Mini popis (na HP):
Krátký popis:
Kompletní popis:

Rodinný den Prahy 7 si užije celá rodina

V neděli 28. května se již tradičně koná Rodinný den Prahy 7 na Výstavišti v Holešovicích. Nabídne již odpoledne nabité programem pro ty nejmenší až po seniory. Program bude plný sportu, divadel, workshopů a dílen a nebude chybět program také na pódiu. Vše začíná ve 13 hodin. 

Hlavním lákadlem bude od 18 hodin koncert skupiny Beatles Revival. Pro menší návštěvníky je připraven koncert skupiny Pískomil se vrací.

Program bude rozdělen do několika oblastí. Představí se divadelní a kulturní organizace, sportovní  a volnočasové organizace, charitativní organizace, živnostníci a podnikatelé, Složky IZS a podobné – MP, Policie ČR, Hasiči, ČČK atd.  A samozřejmě bude k dispozici také zóna občerstvení.

Po loňské dobré zkušenosti bude během odpoledne probíhat nadstavbová soutěž – sbírání razítek, které návštěvníci získají na vybraných sportovních stanovištích. Každý, kdo vyplní všechna políčka, získává dárek – dárkem mohou být vouchery na sportovní aktivity, věcné ceny.

Tým Kam s dětmi bude návštěvníky fotit a posílat jejich blízkým pohlednice, přímo z akce, a to díky aplikaci České poště - Pohlednice Online.

Přijďte si tuto jedinečnou službu vyzkoušet, a to zcela zdarma. Naše hostesky vás vyfotí a fotku rovnou pošlou babičce nebo přátelům, kteří ji najdou během pár dní ve své schránce. Pohledy mají totiž pořád své kouzlo a až pošlete svým blízkým rodinnou fotku z této akce, budou mít stoprocentně velikou radost.

Více najdete na www.vystavistepraha.eu/rodinnyden/.

18. 5. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře