Resort Valachy ve Velkých Karlovicích
Pobyt Pro maminky s dětmi v Beskydech
Zábavu pro děti i volný čas na relaxaci pro maminky nabízí nový zvýhodněný pobyt, který připravil Resort Valachy ve Velkých Karlovicích.
Užijte si pestrý třídenní pobyt s dětmi na čerstvém horském vzduchu v Beskydech. Komfortní Spa hotel Lanterna**** přináší novinku pro maminky (ale i tatínky) s malými dětmi. Můžete se bavit s dětmi při společných aktivitách a pak relaxovat při masáži a kosmetice. Děti si mezitím užijí další zábavu s vrstevníky pod dohledem animátorů.
Lekce plavání i saunování
Pobyt je ideální pro rodiče malých dětí, které ještě nejsou vázány školními povinnostmi. Výhodou dovolené mimo období školních prázdnin je nejen příznivější cena, ale také klidnější atmosféra hotelu i celé turistické oblasti Velkých Karlovic.
Věku malých návštěvníků je přizpůsoben doprovodný program sestavený zkušenými lektorkami, v němž nechybí jak společné aktivity rodičů s dětmi včetně dětského saunování a lekcí plavání, tak i animační programy s hlídáním dětí. Rodiče tak získají i čas pro vlastní odpočinek a procedury (masáž a kosmetické ošetření), které jsou již zahrnuty v ceně.
Vše pro rodiče s dětmi
Horský Spa hotel Lanterna nabízí výborné podmínky pro pobyt s malými dětmi. Vyniká komorní poklidnou atmosférou, v níž je ale dostatek prostoru i pro vyžití malých dětí. Pro rodiny je vyčleněna jedna část hotelové restaurace s dětským koutkem, malí návštěvníci mají volný vstup do hotelového bazénu a do 17 hodin v doprovodu rodičů také do saunového světa. Využít mohou i blízké Wellness Horal s termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou na 36°C. Samozřejmostí jsou dětská jídla a židličky, pro celou dobu pobytu mají rodiče i děti zapůjčen župan, po předchozí rezervaci je možné zapůjčení postýlky, chůviček či příprava jídla dle individuální potřeby dítěte.
Ráj malých turistů i cyklistů
Okolí hotelu nabízí spoustu příležitostí pro turistiku, cyklistiku a další zábavu s dětmi. Velké Karlovice jsou obklopeny turistickými trasami různé délky a náročnosti. Zajímavé zpestření dětem přináší 6 km dlouhá turistická trasa Hledej poklad na Galiku založená na principu geocachingu. Loňskou novinkou je 2,5 km dlouhá Kulíškova naučná stezka, která zábavnou formou přibližuje dětem zajímavosti přírody CHKO Beskydy. Na jednom zastavení si mohou děti pohladit a nakrmit ovečky (u pastviny je dokonce umístěn automat na granule).
I ve zdejším hornatém terénu můžete podniknout nenáročný cyklovýlet a to díky cyklostezce Bečva, která vede nedaleko hotelu Lanterna.
V Resortu Valachy si navíc vychutnáte vodní radovánky bez ohledu na počasí. Vedle menšího bazénu přímo v Lanterně mají ubytovaní hosté hotelu neomezený vstup i do Wellness Horal s termálními bazény se slanou vodou vyhřívanou na 36°C. V resortu najdete i bowling, lanový park, samozřejmostí jsou dětské koutky a děti nad 120 cm výšky se mohou svézt i na segway z místní půjčovny. Funguje zde i půjčovna kol včetně dětských.
Více o pobytu Pro maminky s dětmi najdete zde nebo si již můžete rezervovat Letní dovolenou Beskydech s ubytování dětí do 12 let zdarma.
Redakce Kam s dětmi
19. 3. 2013
> Komentáře