Blíží se Sokolský běh republiky! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Blíží se Sokolský běh republiky!

Blíží se Sokolský běh republiky! Registrace na hlavní i dětské závody běží do 20. října

Podzim je tady a přišel tak čas se pořádně těšit na hlavní běžeckou událost na konci října – Sokolský běh republiky. Na tom letos nejen sokolové na bezmála padesáti místech po České republice i v zahraničí oslaví pohybem říjnový státní svátek. Připraveny jsou hlavní i dětské trasy, stylový startovní balíček, originální medaile i bohatý program. Online registrace na závody končí 20. října a najdete je spolu se seznamem míst běhu na www.behrepubliky.cz.

 

Seznam závodů zapojených do letošního Sokolského běhu republiky, při kterém společně oslavíme 28. října pohybem, se rozrostl a snad každý najde na mapě místo, které je mu blízko.

                                        

Po registraci na www.behrepublikyid.cz se kromě samotného běhu můžete těšit nastylový a praktický startovní balíček. Co v něm najdete? Startovní číslo, občerstvení od našich partnerů, samolepky na tvář, pastelky pro děti nebo tričko Under Armour v designu Sokolského běhu republiky (volitelné k přikoupení u závodů kromě pražského, kde je tričko v balíčku automaticky). A to není vše!

V Praze na závodě na Petříně mohou běžci čekat zábavný program včetně tomboly o hodnotné ceny i možnost potkat se s ambasadory z řad slavných sportovních osobností jako medailistou Alexem Choupenitchem či hercem a všestranným sportovcem Kubou Kohákem.

                                      

Hlavní závod odstartuje na všech místech Česka 28. října ve 14 hodin. Věříme, že nám letos společný start a radost ze setkání nezkříží žádná omezení a společně vyběhneme vstříc oslavám tak, jak si toto významné výročí v dějinách naší země zaslouží. Poběžíme určitě!                                    

                         

Zajistěte si tedy své místo na startovní listině zavčasu do 20. října, kdy online registrace končí. Seznam závodů i registrace najdete na webu www.behrepubliky.cz. Jak oslavit státní svátek s dětmi lépe než pohybem?              

 

12. 10. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře