Světový svátek hudby v Českých Budějovicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Světový svátek hudby v Českých Budějovicích

Začátkem léta České Budějovice ožijí hudbou!

Různé hudební žánry,známé i méně známé písně a interpreti, venkovní prostory historického města a dlouho očekávaná zábava. Všechny tyto prožitky chce zajistit kulturní akce nazvaná „Světový svátek hudby“ jako součást události, která se slaví po celém světě od roku 1982 pod názvem Fête de la Musique vždy 21. června. Pořadatelé jihočeského svátku hledají zájemce k účasti naprogramu!


Pořadatelé akce, Josef Korda spolu s Francouzskou aliancí v Českých Budějovicích, připravují na den letního slunovratu, 21. června 2021, hudební vystoupení v centru Českých Budějovic. Program však začne již v pátek 18. 6. a pokračovat bude přes víkend až do pondělí. „Na všechny tyto dny hledáme muzikanty, hudební soubory, kapely. Program celé akce bude upřesněn začátkem června. Nyní máme připraveno sedm míst v centru města, na kterých chceme dát prostor muzikantům, kteří se nám na tuto výzvu přihlásí. Těšíme se na známé i nové tváře jihočeské hudební scény.“ dodává Josef Korda, který je spolu s Francouzskou aliance Jižní Čechy pořadatelem akce. Na akci budou dodržena veškerá aktuální hygienická opatření. Akce se bude konat pouze za předpokladu, bude-li možné dodržet všechna protiepidemiologická pravidla.

              

11. 5. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře