Jak zařadit pohyb s dětmi do běžných denních činností? | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jak zařadit pohyb s dětmi do běžných denních činností?

Napadlo vás, že se dá cvičit i u čištění zubů? Víme, jak je důležité rozvíjet pohybové dovednosti zvlášť u dětí v předškolním věku. Ne vše se ale musí odehrávat jen při organizovaných aktivitách, různé pohybové aktivity se dají zařadit i do běžných denních činností, které s dětmi děláte ať už ve školce nebo doma. Projekt Se Sokolem do života ve spolupráci s fyzioteraupetkou a cvičitelkou ústeckého Sokola Katkou Pokornou a její dcerou Magdalenkou připravil nový seriál, jak zařadit drobné pohybové aktivity do různých činností v průběhu celého dne.

Projdeme společně celý den od ranního vstávání, přes oblékání, čištění zoubků, cestu do školky, úklid až po ukládání ke spánku. Jsou to činnosti, které s dětmi stejně děláte, takže vám to nezabere mnoho času navíc, děti to bude bavit a budou si ještě rozvíjet své pohybové dovednosti. V úvodním videu nového seriálu vám Kačka Pokorná shrne, co je dobré vědět na začátek a na co se ve videích zaměříme.

Koukněte na to!

#cvicimsesokolem #jsemsokol #sesokolemdozivota 

 

4. 5. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře