Cvičení doma s dětmi - senzomotorická cesta | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cvičení doma s dětmi - senzomotorická cesta

Sundejte ponožky a boty a vyzkoušejte si doma udělat senzomotorickou cestu! Dá se udělat z čehokoli, co doma najdete. Základem úspěchu jsou věci co nerozdílejnějších povrchů a vlastností - měkké, teplé, kluzké, studené, hladké nebo s drsným povrchem. Poskládejte je za sebe na zem a projděte se po nich bosou nohou. Část dráhy tam můžete nechat celý den a zpestřit si tak třeba cestu do koupelny. A nezapomeňte to vyzkoušet i vy, rodiče! Jste pro děti tou největší motivací a vzorem.


Jak na to vám v novém videu v rámci seriálu Se Sokolem do života ukáže Kateřina Pokorná se svou dcerou Magdalenkou. Katka je dětská fyzioterapeutka, cvičitelka ústeckého Sokola a maminka dvou dětí.

 

29. 3. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře