Cvičení doma s dětmi - posílání míčků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Cvičení doma s dětmi - posílání míčků

Víte jak s předškoláky doma cvičit postřeh? Vezměte všechny možné míčky a další hračky, co by se mohly kutálet, a posílejte je po jakékoli nakloněné rovině, kterou máte doma. Na druhé straně je vaše ratolest může chytat do mističky. Vypadá to jednoduše? Můžete je posílat různými směry a různou rychlostí. Čím odlišnější tvary a velikosti předmětů najdete, tím lépe. Děti si vyzkouší postřeh a odhad, kde mají chytat. Trénink dělá mistry, za chvilku jim to půjde samo. A nezapomeňte na nějakou odměnu za chycené míčky!

Jak na to vám v novém videu v rámci seriálu Se Sokolem do života ukáže Kateřina Pokorná se svou dcerou Magdalenkou. Katka je dětská fyzioterapeutka, cvičitelka ústeckého Sokola a maminka dvou dětí. 

 

 

Předešlé díly najdete zde:

 

 

26. 3. 2021Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře